Conklin

Conklin All American Sunburst Orange Tükenmez Kalem 4157

Ürün Kodu : 3487
Barkod Kodu : 080333714157
649,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Conklin All American Sunburst Orange Tükenmez Kalem
  Conklin’in zengin mirasından esinlenen yeni All American ™️  koleksiyonu, zamansız büyük boyutlu modern tasarıma canlı, çağdaş bir stil kazandırıyor.

  El yapımı Avrupa’dan gelen yüksek kaliteli reçineden üretilen All American ™️ serisi, etkileyici bir büyüklükte, ancak elde rahatsız edecek kadar büyük değildir. Kapak ve gövde, mükemmel bir denge sağlamak için dikkatlice inceltilmiştir. All American ™️ Koleksiyonu, kalabalıkta göze çarpan ancak orijinal Conklin tasarımlarının klasik tarzına ve hissine sadık kalan büyük kalem sevenler için gereksinimleri karşılar.

  All American ™️  sekiz renkte satışa sunulmaktadır: Old Glory, Tortoiseshell, Yellowstone, Sunburst Orange, Lapis Blue, Brownstone, Raven Black ve Southwest Turquoise. İster koyu vurgulara sahip canlı renkler, ister vurgulu desenlere sahip daha yumuşak gölgeler arıyor olun, size uyacak bir seçenek mutlaka vardır.

  Parker tarzı yedekleri destekleyen bir yedek ile birlikte gelir. Her Conklin marka yazı gereci, saten ile kaplı lüks bir hediye kutusuyla birlikte satılır. All American koleksiyonu, kalemleri profesyonel yaşamlarında, ev hayatlarında veya stil aksesuarı olarak kullanan herkes için ideal bir hediyedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.