Platinum

Platinum PNB 35000 3776 Century Shiun Limited Edition Dolma Kalem

Ürün Kodu : 17567
Barkod Kodu :
4.599,90 TL
Dolma Kalem Uç
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Platinum 3776 Century Shiun Limited Edition Dolma Kalem PNB 35000

    Fuji Shunkei serisinin dördüncüsü #3776 Century Shiun. Mor bulutların ya da Japonca'da shiun'un eski zamanlardan beri uğurlu bir işaret olduğuna inanılıyor. Yüzyıllar boyunca Fuji Dağı'nın çevresinde beliren şans bulutları, tüm alanı mor renklere boyar. Yeni bir çağın başlangıcını müjdelermişçesine büyük bir neşeyle dolu böylesine muhteşem bir görüntü, yeni dolma kalemde ifade ediliyor. İnce bir bulut tabakasını betimleyen gövde üzerindeki girift desen, detaylı bir faset kesimle oluşturuluyor. Kalemin tepesine Fuji Dağı'nı andıran bir parça yerleştirilmiştir ve dağı mor renklerle kuşatmıştır. Kapak halkası ayrıntılı üç boyutlu harflerle dekore edilmiştir.  Dünya çapında sınırlı sayıda 3.776 adet olarak üretilmiştir ki bu, Mt.'nin metre cinsinden yüksekliğidir. Fuji. her kalem, kazınmış bir seri numarası ile birlikte gelir.

    Yenilikçi kapak, mürekkebin kalemde kurumasını önleyen benzersiz bir "Kaydır ve Kapat" mekanizması içerir. Bu arada, yeniden tasarlanan uç ve besleme, mürekkep akışını düzenler.

    Dolma kalem 14 ayar altın uca sahiptir ve Platinum dönüştürücü veya mürekkep kartuşları kullanır, ancak özel Mürekkep Kartuşu Adaptörü ile Standart Uluslararası mürekkep kartuşlarını kullanmak da mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.