Rotring

Rotring 800+ 0.7 mm Mekanik Kurşun Kalem + Stylus Siyah 1900182 1821

Ürün Kodu : 6889
-%25
464,90 TL
349,90 TL
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Rotring 800+ 0.7 mm Mekanik Kurşun Kalem + Stylus Siyah 1900182 1821

  Tek kalemde iki fonksiyon; mekanik kurşun kalem ve stylus dokunmatik ekran kalemi bir arada. Tutarlı, kontrollü ve hızlı kullanım için hassas, dokunmatik ekran ucu. Yumuşak ucu sayesinde kolay ve tüm dokunmatik ekranlarla uyumlu kullanım.

  Benzersiz "Çevir ve Bas" mekanizması

  Tüm ek manşonunda ve uç kısmında benzersiz "Çevir ve Bas" mekanizması: cepte taşınabilirlik + dayanıklılık. Aracı çevirmeden kalemi geri çekin ve kopya kalemini kullanın. Her şey tek uçta.

  Hassas kopya kalemi ucu

  Yüksek seviyede tutarlılık, kontrol ve hız için hassas kopya kalem ucu. Her açıda %100 etkili. Yumuşak ucu kolaylıkla kayar ve tüm uyumlu dokunmatik ekranlar ile uyumludur. Değiştirilebilir uç.

  Hassas uç çıkışı için rOtring'in pirinçten yapılmış mekanizması kullanılmaktadır. Sabit uç manşonu kırılmaları önler ve cetvel ile hassas bir şekilde gerçekleştireceğiniz çizimlerde sayfayı görüşünüzü etkilemez.

  Metalik gövde

  Ağırlık ve hissiyat konusunda ideal dengeyi sağlayan tamamen metal gövde. Yazı yazarken veya çizim yaparken yorulmamanızı sağlayacak altıgen gövde. Masalara konulduğunda aracın kaymasını engellemek için şekillendirilmiştir. Kaymaz metalden tırtıklı tutma alanı.


  Ürün Özellikleri
  Uç Kalınlığı
  :
  0.7 mm
  Gövde Rengi
  :
  Siyah
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.