İade ve Değişim Koşulları

İADE ve DEĞİŞİM KOŞULLARI 

Değerli Müşterimiz,

Satın almış olduğunuz ürünün iade ve değişimi için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz;

İade Hakkı: www.hskirtasiye.com'dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişimin kabul edilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade & Değişim Koşulları:

  • İnternet sitesinden satın alınan ürünlerin; hasar görmemiş, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.
  • Ürün iadesi kargo ücreti alıcıya aittir, Kapıda ödeme veya Havale ile vermiş olduğunuz bir siparişi iade etmek istediğinizde, iade formunun içeriği doldurularak ve imzalanmak sureti, 3. kişiye veya Müşteri’ye teslim edilen ürünün faturası ve 14 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO (1808944311218) sözleşme numarımızla göndermeniz gerekmektedir. Bu süreyi geçen durumlarda veya servis için gönderilen kargoların ücreti gönderen kişiye aittir.
  • Aksi taktirde iade talebiniz kabul edilmeyecek, tekrar iade edilecektir.

İade Adresi: Faruk Nafiz Çamlıbel Cad. Bizimevler 6 Çarşı T1 Blok No: 16 Ispartakule - Avcılar - İstanbul
İade Formu : İade Formu için tıklayınız >

Geri Ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, firmamız tarafından geri ödemeler 14 gün içerisinde bankaya iletilmektedir. Mağazalarımıza yapacağınız iadelerde geri ödeme, siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ancak, havale/EFT ve kapıda nakit ödeme metodlarından biriyle oluşturulan siparişlerin geri ödemesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılmaktadır. Havale/EFT ile oluşturmuş olduğunuz siparişlerin iadesi durumunda ödeme yapılırken banka tarafından tahsis edilen tutarın iadesi yapılamamaktadır. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha uzun sürebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksit olarak iade edilmektedir.

Ürünü kargoya teslim ettikten sonra +(90) 212 803 01 87 numaralı telefondan tarafımıza ulaşarak iadenin yapılacağı banka hesap bilginizi ya da IBAN numaranızı iletmeniz gereklidir. Ya da iade etmek istediğin ürünü Aras Kargo'ya teslim ederken içerisine iade nedeninizi ve hesap veya IBAN bilginizi paylaşabilirsiniz.

Tüm sorularınız ve talepleriniz için; T: +90 212 803 0187 / info@hskirtasiye.com

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.